Güvenli Alışveriş

Google arama motorunda ilk sayfa birinci sıra garantisi nasıl verilir

Google da birinci sayfa ilk sıra garantili seo nedir


Google arama motorunda ilk sayfada çıkmak aranan açısından hayati önem taşımakla birlikte, binlerce firma arasında bu konuma gelmek oldukça güç bir çalışma gerektirir.
Bir çok seo firması bu konuda garanti vermesine karşın bu konuda söyledikleri sözlere kendileri de inanmaz, google arama motorunu kandırarak kısa süreliğini ilk sayfaya çıkılabilir olmasına rağmen kısa süre sonra arama motoru sıralamalarında yerle bir olunması kaçınılmazdır.
Bu nedenle hiçbir zaman birinci sayfa ilk sıra garantili seo benzeri iddialı sözlerden kaçınmak çok daha faydalı olacaktır.
Satışı yapılan mal veya hizmet eğer belli bir miktarın üzerinde kazanç sağlıyorsa google adwords reklamları ile seo için harcanan paradan çok daha fazla kazanç elde edilmesi mümkündür.
Ancak bizim gibi toner dolumu yapan bir firmanız var ve sattığınız ürünlerin kar marjı da düşük ise google adwors reklamları çok mantıklı olmayacaktır.
Örnek vermek gerekirse toner dolumu ile ilgili bir reklam geniş kitlelere hitap etmesine rağmen kimse 30 kilometre mesafedeki bir firmaya toner dolumu için gitmeyecektir veya fotokopi kağıdı satmak amacıyla reklam verilmesi durumunda, bir paket fotokopi kağıdından 50 kuruş kazanıldığı varsayıldığında reklama ödenen para fotokopi kağıdı karından çok daha fazla olacağından mantıklı olmayacaktır.
İlk sayfa birinci sıra garantili seo çalışmasının kandırmaca olduğu gerçeğine rağmen internet sitemizin arama sonuçları içinde ön sıralarda olması için ne yapılmalı sorusunun cevabı ise gayet basit, seo çalışmasını kendimizin yapmasıdır, çünkü bizim işimizi bizden daha iyi kimse bilemez, amacımız google arama motorunu ikna etmekten çok, kullanıcıları bilgilendirmeye yönelik bir internet sitesi hazırlar ve kullanıcılara doğru bilgiler ulaştırırsak siteye giren kullanıcılar burada daha çok zaman geçirecek ve sayfanız google gözünde önemli yerlere gelecektir.
İşinizle ilgili yazdığınız makaleler okuyanlara bilgi verdiği sürece site linkleriniz değişik ortamlarda paylaşılacak ve kaliteli bir backlink iskeletine sahip olacaksınız, böylece daha çok kullanıcı sitenizi ziyaret ederek site kullanımınız artacak ve google ilk sayfa yolculuğunuz yavaş ama güvenilir adımlarla sürecektir.
Tabiki işlerin daha hızlı yürümesi için web sitenizin uygun bir alt yapıya sahip olması ve sizin çok çalışması gerekmektedir.
Toner dolumu anahtar kelimesinde ilk sayfaya çıkmak için neredeyse 3 yıldır uğraşıyor olmamız göz önüne alındığında ve bu işlem için çalışılan günler paraya çevrildiğinde hiç bir seo uzmanı bizim için bu işleri yapmazdı diye düşünmekteyiz, ancak yaptığını var saydığımızda bu işin parasal maliyeti yüz binli rakamlara geleceği su götürmez bir gerçektir.
Sonuç olarak google ilk sayfa garantili seo hizmeti almak istiyorsan, tembellik etmeden çalışacaksın.