Güvenli Alışveriş

Hakkımızda

1999 yılında kurulan firmamız toner dolumunun mucidi olarak bilinir. Yazıcı toneri dolumu ve yenilemesinin yanında ofiste kullanabileceğimiz kırtasiye malzemelerinin de toptan satışını yapmaktayız. İstanbul Maltepe de kurulmuş olan şirketimiz, toptan kırtasiye ve toner dolumu yanında orijinal yazıcı kartuş, tonerleri ve muadil toner kartuşları satışı konusunda da hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasındaki müşterilerimize kendi araç filomuzla ücretsiz teslimat yapmaktayız. Servis araçlarımız sabah ve öğlen olmak üzere iki kez ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Kaliteli, ekonomik, sağlam, garantili ürünlerden seçilmiş olan geniş ürün yelpazemizle güçlenerek günümüze gelen firmamız yazıcı toneri dolumu konusunda bir ilke imza atarak toner yenileme sistemini hayata geçirmiştir.


Orijinal toner kartuşu kullanan iş yerlerinden satın aldığımız boş tonerleri atölyemizde sökerek çalışan parçalarının tamamını sıfır yedek parçalarla yeniliyoruz. Sadece ilgili toner kartuşuna özel üretilmiş toner tozu kullanarak dolum işlemini gerçekleştiriyoruz. Dolumu yapılan yazıcı kartuşunu ilgili yazıcıda test ederek yalnızca mükemmel baskı yapan kartuşlara garanti etiketi yapıştırıyoruz ve sonra ambalajı yapılarak rafımızdaki yerini alıyor.


Sipariş verdiğinizde servis elamanlarımızca stokumuzdaki hazır; kaliteli, ,ekonomik, hesaplı ve içindeki toz bitene dek garantili dolum yapılmış yenileme toner iş yerinize getiriliyor, kopya kalitemizi test ederek, beğendiğiniz takdirde satın alıyorsunuz.


Böylece en hızlı şekilde en ucuz fiyatlara orijinal kalitesinde toner dolumu yaptırabiliyorsunuz.


Toptan kırtasiye ürünlerini yalnızca kendi araç filomuzun servis güzergâhındaki iş yerlerine ücretsiz olarak ulaştırmamıza rağmen muadil toner kartuşlarını Türkiye‘nin bütün bölgelerine ücretsiz kargo avantajıyla teslim ediyoruz.


A4 Fotokopi kağıdından plastik klasöre, lazer etiketten ayraca kadar geniş ürün yelpazemizle, tecrübeli ve güler yüzlü temsilcilerimizle, hızlı servis anlayışımızla uygun fiyatlı kaliteli ürünlerimizle güvenilir tedarikçiniz olmaya hazırız.