Güvenli Alışveriş

Soru-Cevap

ÜCRETSİZ KARGO HANGİ ÜRÜNLERİ KAPSAR

 ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİMİZ NEDİR

İstanbul Anadolu Yakasındaki müşterilerimizin tüm siparişleri ayırt edilmeksizin ücretsiz servis araçlarımızla kapıya teslim edilmektedir. Ücretsiz servis güzergahımız dışında kalan bütün bölgelere yazıcı toner ürünlerini ücretsiz kargo avantajı ile göndermekteyiz. Muadil toner kartuşları dışındaki ürünlerin gönderim şartlarını firmamızı arayarak veya mail atarak öğrenebilirsiniz. 

devamı
TOPTAN KIRTASİYE MALZEMELERİ SİPARİŞ MİKTARI

TOPTAN KIRTASİYE SİPARİŞİ NE KADAR OLMALI

Firmamızın günde iki defa olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasındaki ilçelerin büyük bölümüne düzenli servis hizmeti olduğundan 50TL üzerindeki tüm siparişleriniz düzenli servis sistemimizle ek ücret talep edilmeden gönderilmektedir. Toptan kırtasiye fiyatlarımızda belirtilen rakamlarla fatura edilen siparişleriniz aldığınız miktara göre değişim göstermemektedir.

 

devamı
TONER DOLUMU FİYATLARI NEDEN FARKLIDIR?

 TONER DOLUMU FİYATLARININ FARKLILIK SEBEBİ NEDİR

Toner dolumu esnasında yapılan işlemler aynı olmasına rağmen fiyatların farklı olmasına neden olan iki faktör vardır. Bunlardan ilki yazıcının renkli ya da siyah baskı yapmasıdır. Yalnızca siyah baskı yapan mono yazıcılarla renkli yazıcılarda kullanılan toner tozlarının kimyasal yapıları ve teknolojileri birbirinden çok ayrı olması nedeniyle, toner tozu fiyatları birbirinden uçurum derecesinde farklıdır. Renkli yazıcıları siyah tonerleri de renklilerle aynı özelliği taşıdığından toz maliyetlerinin yüksek olma sebebiyle dolum fiyatları mono yazıcılara göre yüksek olmaktadır.

İkinci faktörse toner kartuşu üzerinde çip bulunup bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Basit sistemli çiplerin fiyatları düşük olduğundan dolum fiyatlarına yansıtılmasa da detaylı çip kullanan yazıcı tonerlerinde önemli rakamlar tutan çip fiyatları dolum rakamı üzerine konulduğunda doğal olarak da fiyatlar da değişmektedir. Bu nedenle yazıcı satın almadan önce bu özelliklere dikkat edilerek alım yapılırsa kullanım maliyetleriniz de önemli ölçüde düşecektir.

devamı
MUADİL TONER (YAN SANAYİ) GARANTİSİ NEDİR?

GARANTİLİ MUADİL TONER, GARANTİ KAPSAMI

Satışını yaptığımız muadil toner kartuşları, dünyada satılan ürünler arasındaki en kaliteli olanlardan seçildiğinden içlerindeki toz veya üzerlerindeki çip bitene kadar sorun çıkarmayacak özelliklerde parçalar kullanılarak üretilmişlerdir.

Orijinal kalitesindeki bu ürünler taşıma, muhafaza  veya kullanım esnasında oluşabilecek sorunlarda, kullanıcı hataları dahil olmak üzere garantimiz altındadır. Oluşabilecek her hangi bir sorunda satın aldığımız muadil toner kartuşu derhal onarılır, onarılamayacak durumda ise emsal ürünle değiştirilir. Dolum ürünlerde olduğu gibi muadil ürünlerde de garantimiz kartuş içindeki toz bitene veya kartuş üzerindeki çip bitimine kadar sürmektedir.

devamı
TONER DOLUMU (YENİLEME) GARANTİSİ NEDİR?

GARANTİLİ TONER DOLUMU KAPSAMI

Orijinal toner kartuşu kullanan firmalardan satın aldığımız boş tonerleri, yenileme denilen sistemle çalışan bütün parçalarını sıfırıyla değiştirecek üretim yaptığımızdan, kullanım esnasında sorunla karşılaşma riskiniz çok düşüktür. Ancak taşıma, muhafaza veya kullanım esnasında oluşabilecek herhangi bir sorunda ürünün tamamı firmamızın garantisi altındadır. Kullanıcı hatalarında dahi nedenine bakılmadan üründeki sorun giderilir, sorun giderilemeyecek durumdaysa yenisi ile değiştirilir. Garantimiz süre sınır olmadan kartuş içindeki toz veya toner üzerindeki çip bitimine dek sürmektedir.

devamı