Güvenli Alışveriş

Neon yazı tahtası ve yazı gereçleri

Neon yazı gereçleri, teleskobik ayaklı ve duvara monte yazı tahtası


Yazı tahtası üretimi istanbul ilinde eskiden bu yana yapılıyor olmakla beraber, genellikle üretilen yazı tahtaları genellikle fiyat performans ürünleri olmak yerine yüksek kar marjı ile satış yapılmaya çalışılan, öğrenci ve çocuk aileleri tarafından alınamayacak kadar pahalı ürünlerdir.

Genellikle ofis ve iş yerleri tarafından tercih edilen ayaklı ve duvara monte yazı tahtaları, neon markalı ürünlerin üretilmesinin ardından kaliteli ve ucuz yazı tahtası ihtiyacı olan kullanıcılar ekonomik fiyatları ile kaliteli yazı tahtası ve yazı tahtası silgisi ile tanışır duruma geldiler.

Neon yazı gereçleri kaliteli bir yazı tahtasından bekleyeceğiniz tüm beklentileri karşılamasının yanında en ucuz çin malı yazı tahtalarından bile ekonomik fiyatları ile kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

Laminat yazı tahtalarına alışmış bulunan kullanıcılar polyester yüzeye sahip ürünlere alışmakta zorlansalar bile, zaman içinde polyester ürünlerin laminat ürünlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olduklarını anlıyorlar.

Özellikle neon yazı tahtası silgisi kullanıldığında farkın çok daha büyük olduğu görülmektedir.

Laminant yüzeyli tahtalarda, laminant denilen kısmın kraft kağıtların birbirine yapıştırılarak (lamine edilerek) üretilmiş olmasından aldığı isimdir, yani klasik yazı tahtalarının yüzeyleri kağıt üzerine lake kaplanmış bir üründen başka bir şey değildir.

Oysa neon teleskobik ayaklı yazı tahtası ve duvara monte yazı tahtası kategorisinde yer alan ürünlerde tamamıyla polyester yüzey kullanılmaktadır, yaklaşık 1.5 mm kalınlığa sahip bulunan yazı tahtası yüzeyleri her türlü hava koşuluna dayanabilecek güce ve uzun ömre sahip ürünlerdir.

Neon yazı gereçleri olarak kullandığımız yazı tahtası silgisi çeşitleri ise maliyet odaklı ürünler olmayıp, gerçekten silme özelliğine sahip ürünlerdir, neon ürünleri yanında piyasada kullanılan tüm marka yazı tahtalarında güvenle kullanılabilir özellikleri ile yazı tahtası silgileri, beyaz tahtalar yanında renkli yazı tahtaları ve meni tahtası adıyla anılan, ürünlerin tamamında güvenle kullanılabilir durumdadır.

Beyaz yazı tahtası yanında neon firması tarafından üretilen sarı göz yormayan ürünlerde, beyaz ürünlerle aynı özelliklere sahip malzemelerden üretilmiş olup, beyaz ürünlerden tek farkı renkleridir.

Neon yazı tahtalarının tamamı marmara büro malzemeleri tarafından üretilerek satışa sunulmakta olup, kaliteli ve ekonomik ürünlerdir.