Güvenli Alışveriş

BOŞ TONER ALIMI

BOŞ TONER ALIMI NİYE ÖNEMLİ

boş toner

Yazıcı toneri dolduran firmaların dalum yaptıkları kartuşların kullanım ömürleri sonsuz değildir,birkaç dolumdan sonra kartuş içindeki parçalar iyice yıpranacağından bozulan kartuşların yerine kullanılmak üzere orijinal boş toner alımı yapmak gerekmektedir,böylece parçaları sadece bir kez kullanılmış boş kartuş ile birkaç dolum daha yapabilme şansı doğacaktır. Dolum yapan firmaların bu ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile BOŞ TONER ALAN FİRMALAR ortaya çıkmıştır. Yazıcı kartuşu içinde kullanılan bir çok parçanın sıfırı satın alınsa dahi gövde yıprandığında yapılabilecek bir şey kalmamaktadır. Bu nedenle dolum yapan her firma için boş toner hayati önem taşımaktadır,günümüz şartlarında her ofiste en az bir yazıcı bulunduğu düşünülürse ve kullanıcıların orijinal kartuş almak yerine dolum yaptırmayı tercih ettiğinden sürekli ihtiyaç duyulan önemli bir kullanım malzemesi haline gelmiştir. Dolumcuların olduğu kadar,kullanıcılar içinde büyük önem taşıyan bu ürüne çöp muamelesi yapılmayıp,yeniden üretime kazandırılmasını sağlamak gerektiği akıldan çıkarılmamalıdır. Satış fiyatları size çok cazip gelmese de en azından doğayı korumak adına hasas davranılması gerekmektedir.

BOŞ TONER ALIM FİYATLARI linkini tıklayarak alım fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Satın alınmak istenen yazıcı kartuşunun talebiyle doğru orantılı fiyatlanır. İlgili tonerin arz talep dengesi doğrultusunda fiyatı önemli değişkenlikler gösterebilir, örneğin samsung 1610 lazer printer kartuşu eski model yazıcılar arasında yer almaktadır, üretimi günümüzde yapılmayan 1610 yazıcıların kullandıkları boş toner fiyatları ucuzlamıştır.
İlgili yazıcı kartuşların boşalmış kutusunun yeterli derecede talep görmemesinin nedeni kullanıcı miktarının azalmasından kaynaklanmaktadır, uzun yıllar kullanılan yazıcılardan önemli çoğunluğu hizmet sürelerini doldurduğundan piyasada az miktarda kullanıcısı kalmıştır.
Halen aynı printeri kullanıma devam eden firmaların kullanım kapasiteleri düşük olduğundan yazıcıları yorgun olmadığından çalışmaya devam etmektedirler.
Genelde iş hacmi düşük olduğundan halen kullanılabilen yazıcıların dolum talepleri sınırlı olacağından eski model boş toner kutusu fiyatları düşük seviyelerde kalmaktadır.
Boş toner alan yerler genelde sürümü bulunan kartuşları alıp satmayı tercih ettiklerinden, işlem hacmi düşük ürünlerin stok maliyetleri yüksek olması nedeniyle eski ürünlerden uzak durmaya çalışmakta veya minimum stok seviyesi tutmaktadırlar.
Oysa aynı markaya sahip samsung 2165, 2165w, 3400, 3405, 3405f, 3405fw model yazıcıların kullandığı mlt-d101 yazıcı tonerleri revaçtadır. İlgili ürünler günümüzde halen üretildiğinden 2165, 2165w, 3400, 3405, 3405f, 3405fw kartuşları önemli ölçüde talep gördüğünden boş toner satış fiyatları yüksek seyretmesinin yanında boş toner satışı yapan firmaların yüksek stok seviyesiyle ellerinde bulundurdukları ürünlerdir.
Boşalmış kartuşların önemli ölçüde değerli olduğu farklı konumlara bakıldığında, ilgili yazıcının piyasada tükenme derecesinde olduğu durumlardır. Tedavülden tamamıyla kalkmış modellerin özel amaçlı kullanılması zorunlu ortamlarda kullanılması gerektiğinde orjinal kartuş dahi tedarik edilemediği durumlarda eski yazıcıların boşalmış kartuşları önemli derecede değerlenmektedir.
Elinizde bulunan boşalmış kartuşların güncel fiyatlarını internet sitemizden veya telefon ederek ilgili arkadaşımızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 

 

TONER NEDİR TONER FİYATLARI TONER DOLUM FİYATLARI TONER DOLUMU ZARARLARI ORİJİNAL TONER NASIL ANLAŞILIR
TONER TOZU ORİJİNAL TONER TONER TOZU FİYATLARI UCUZ TONER DOLUMU DOLUM YAPILAN LASER YAZICILAR
TONER ÇİPİ BOŞ TONER ALIMI MUADİL TONER (yan sanayi) ORİJİNAL TONER ALIMI KOLAY DOLUM YAPILAN YAZICILAR
KALİTELİ TONER TONER DOLUMU MUADİL TONER FİYATLARI BOŞ TONER ALAN FİRMALAR YAZICI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
BOŞ TONER TONER YENİLEME UCUZ MUADİL TONER BOŞ TONER FİYATLARI TOPTAN MUADİL TONER
BİTMEYEN TONER GARANTİLİ TONER ORİJİNAL TONER FİYATLARI TONER DOLUMU NASIL YAPILIR