Güvenli Alışveriş

TONER DOLUM FİYATLARI

 

KALİTENİN DOLUM FİYATLARINA ETKİSİ

Toner doldurmak gerektiğinde ilk sorulan soru; fiyatı kaç para olmaktadır? Yıllardır bu işi yapmamıza rağmen hiç kimsenin bu fiyatlar içinde neler olduğunu merak ettiğine şahit olmadık. Oysa yazıcı toneri doldurmak tam anlamıyla butik bir iştir. Kişiden kişiye, firmadan firmaya kalite anlayışı değiştiğinden yapılan bu işlemde hiçbir standart oluşmamıştır. UCUZ TONER DOLUMU yaptığını beyan eden bir firmanın niye ucuz olduğu merak edilmediği gibi bu işi pahalı yapan firmanın neden pahalıya yaptığı da merak edilmez. Üniversal adı altında satılan toner tozu alarak önüne gelen her kartuşun içine bir miktar toz dolduran dolumcunun ucuz fiyatları size ne kadar fayda sağlayacağını düşünebilirsiniz? Dolum yaptırmak amacıyla bir saatinizi dolumcuları gezip harcadıktan sonra 5 TL kar etmek ucuz olduğu anlamını çıkarmaya yeter mi?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi toner dolumu butik bir iştir. Fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kalite gelir. Kaliteden kasıt orijinali kalitesinde baskı yapan kartuştan sadece yazıları okunabilen baskı arasındaki her kademe bir kalite göstergesidir.

Fiyatlar ucuzladıkça kullanılan malzemeler ucuzlar, gramajları düşer, işçilik hataları artar, kalite kontrol sistemi ortadan kalkar, garanti sistemi çöker. Sonuçta size çok pahalıya mal olur. Dolumcuların ücret tarifeleri yaptıkları işin evsafına uygun olarak belirlenir.

Örneğin firmamızda üretilen yazıcı tonerlerinin tamamı yenilemedir. Satın aldığımız orijinal boş toner kartuşlarının çalışan parçalarının tamamı sıfırı ile değiştirilir, kullanılan çipler sıfır olarak takılır, tam dolum yapılır, kullanımı bitene kadar koşulsuz garanti verilir ve ücretsiz servis araçlarımızla kapıya teslim edilir. Bunların hepsi fiyatlara dahil işlemlerdir. Hiçbir dolum firmasının başaramadığı bu işlemlere ek olarak kartuşunuz her zaman orijinal kalitesinde baskı yapar.

Dolumcunuzun verdiği hizmet ve kaliteyle firmamızın verdiklerini karşılaştırdığınızda bizim fiyatlarımızın çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Hizmeti veya kaliteyi bir kenara bıraksak dahi ödediğiniz ücreti aldığınız kopya adedine böldüğünüzde bize ödediğiniz birim kopya ücretinin çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz.

Bize soracak olursanız en iyi fiyatları veren dolum atölyesini bir ziyaret edin. Sonrasında da bize uğrayıp bir kahve için. Bakış açınız kesinlikle değişecektir.

 

TONER NEDİR TONER FİYATLARI TONER DOLUM FİYATLARI TONER DOLUMU ZARARLARI ORİJİNAL TONER NASIL ANLAŞILIR
TONER TOZU ORİJİNAL TONER TONER TOZU FİYATLARI UCUZ TONER DOLUMU DOLUM YAPILAN LASER YAZICILAR
TONER ÇİPİ BOŞ TONER ALIMI MUADİL TONER (yan sanayi) ORİJİNAL TONER ALIMI KOLAY DOLUM YAPILAN YAZICILAR
KALİTELİ TONER TONER DOLUMU MUADİL TONER FİYATLARI BOŞ TONER ALAN FİRMALAR YAZICI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
BOŞ TONER TONER YENİLEME UCUZ MUADİL TONER BOŞ TONER FİYATLARI TOPTAN MUADİL TONER
BİTMEYEN TONER GARANTİLİ TONER ORİJİNAL TONER FİYATLARI TONER DOLUMU NASIL YAPILIR