Güvenli Alışveriş

MUADİL TONER FİYATLARI

 

MUADİL TONER FİYATLARI NASIL BELİRLENİYOR

Genel olarak Çin’de üretilen bu ürünler değişik fabrikalarda, değişik kalitelerde ve değişik fiyatlarda satılmaktadır. Yazıcılar ve orijinal tonerlerin de Çin’de üretildiği düşünülürse; kötü Çin malları yanında çok kaliteli olanların da olabileceği fark edilmektedir.

İthalatçı firmalar ülkeye getirdikleri ürünleri rahat satış yapabilecekleri, kolay rekabet edebilecekleri fiyatları baz alarak ürün kalitelerine karar vermekteler. Belli bir markası bulunmayan bu ürünler, girdikleri kutuya göre isim aldıklarından ve bu markaların hiçbiri tescilli marka olmadığından kaliteyi fazla dikkate almadan ithalat yapmaktalar.

Müşterilerden gereken ilgiliyi görmeyen ürünlerde hızlı internet sitelerinde çok ucuz fiyatlara satılarak stoklar hızla tüketiliyor. Bunun yanında muadil toner satışını sektör olarak belirlemiş firmalar, müşteri kaybetmemek için daha kaliteli ürünleri tercih ettiklerinden yüksek maliyetlerini fiyatlara yansıtmaları neticesinde, ortaya oldukça farklı fiyatlar çıkıyor. Yalnızca ucuz fiyatların albenisine kapılan kullanıcılar ise çok daha yüksek maliyetler ödemesine rağmen çıkan sorunlar nedeniyle tırnaklarını yemekten öteye gidemiyorlar.

Muadil toner fiyatlarını etkileyen bir diğer etken de hizmet olmaktadır. Ücretsiz teslimat maliyetleri oldukça yüksek olmakla beraber, kargo firmalarıyla anlaşma yapan satıcı firmalar kargo bedelini fiyat içine dahil ederken, karşı ödemeli kargoyla gönderilen ürünler kullanıcı fiyatlarını arttırmaktadır. En ucuz muadil toner fiyatlarına takılmak yerine, orijinal toner kalitesinde baskı yapacak ve birim kopya maliyeti en ucuza gelecek kartuşları tercih etmek çok akıllıca olacaktır. UCUZ MUADİL TONER alırken bu ürünü kimin sattığına, sattığı ürünü ne kadar tanıdığına bakılması öncelikli olmak kaydıyla, garanti kapsamının neler olduğuna, size satacağı ürünü stoktan mı gönderdiğine, yoksa siparişe göre ürün toplayarak mı gönderdiğine dikkat edilmelidir. Ucuzu ile pahalısı arasında uçurum oluşmadığı sürece birkaç lira fazla ödeyerek başınızı ağrıtmayacak firmaları seçmeniz faydalı olacaktır. Kaliteli parçalar kullanılarak üretilen muadil yazıcı tonerinin bir veya iki defa dolum yapılarak kullanılabilmesi ileriki dönemlerde baskı maliyetlerinizi azaltmak konusunda size yardımcı olacaktır.

 

 

TONER NEDİR TONER FİYATLARI TONER DOLUM FİYATLARI TONER DOLUMU ZARARLARI ORİJİNAL TONER NASIL ANLAŞILIR
TONER TOZU ORİJİNAL TONER TONER TOZU FİYATLARI UCUZ TONER DOLUMU DOLUM YAPILAN LASER YAZICILAR
TONER ÇİPİ BOŞ TONER ALIMI MUADİL TONER (yan sanayi) ORİJİNAL TONER ALIMI KOLAY DOLUM YAPILAN YAZICILAR
KALİTELİ TONER TONER DOLUMU MUADİL TONER FİYATLARI BOŞ TONER ALAN FİRMALAR YAZICI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
BOŞ TONER TONER YENİLEME UCUZ MUADİL TONER BOŞ TONER FİYATLARI TOPTAN MUADİL TONER
BİTMEYEN TONER GARANTİLİ TONER ORİJİNAL TONER FİYATLARI TONER DOLUMU NASIL YAPILIR