Güvenli Alışveriş

TOPTAN MUADİL TONER

EN UCUZ MUADİL TONER, TOPTAN OLARAK MI ALINIR?

Kullanıcıların muadil toner tercih etmelerinin tek nedeni ucuz olmasıdır. Orijinali ile aynı fiyatta olsalardı sanırız tek bir toner dahi satılmazdı. Hatta üreticisi bile orijinalini tercih ederdi. Diğer bilgilendirme yazılarımızda da belirttiğimiz gibi yeni versiyon yazıcıların fiyatları çok ucuz olduğundan kullanılan parçalarda oldukça zayıf ve kalitesiz, yazıcıların durumu böyle olunca kullanım süreleri de oldukça kısa, arıza yapan yazıcının tamirine ödenen ücret ise çoğu zaman yazıcının fiyatını geçtiği göz önüne alındığında, yeni yazıcı satın almak eskisini yaptırmaktan daha ucuza gelmektedir. Hal böyle olunca sarf malzemesi stoku yapmak oldukça riskli bir hal alıyor. Toptan muadil toner yada toptan orijinal toner satın almak yazıcının bozulacağı düşünüldüğünde elinizde kalacak bir sürü para anlamına geliyor. Üreticilerin sürekli yeni model çıkardıkları düşünüldüğünde aynı model üründen yenisini satın almak zor olacağından en fazla bir aylık stok bulundurmanız mantıklı olacaktır.

Ortaya çıkacak diğer bir sorun da ucuz fiyatlara toptan muadil toner satışını genel olarak hızlı satış siteleri yaptığından ve bu online satış yapan siteler, iyi fiyatlar vermek amacıyla piyasadaki en kalitesiz ürünleri satmaya çalıştıklarından yazıcınız arıza yapmasa dahi satın aldığınız kartuşları toptan aldığınızda kaç para kar etmiş olursanız olun, aldığınız ürünler henüz içindeki toz bitmeden sorun çıkaracaklarından toptan sipariş vererek sağladığınız kazanç, performans göstermeyen ürünler neticesinde zarara dönüşecektir.

Bu durumda yapılabilecek en akıllıca iş muadil toner kartuşlarınızı işi bilen, güvenli bir firmadan aylık tüketiminiz kadar almak olacaktır. Bu durumda yazıcınız arızalansa dahi elinizde kalan ürünleri yeni aldığınız yazıcı modeline uygun kartuşlarla değiştirebilirsiniz.

 

TONER NEDİR TONER FİYATLARI TONER DOLUM FİYATLARI TONER DOLUMU ZARARLARI ORİJİNAL TONER NASIL ANLAŞILIR
TONER TOZU ORİJİNAL TONER TONER TOZU FİYATLARI UCUZ TONER DOLUMU DOLUM YAPILAN LASER YAZICILAR
TONER ÇİPİ BOŞ TONER ALIMI MUADİL TONER (yan sanayi) ORİJİNAL TONER ALIMI KOLAY DOLUM YAPILAN YAZICILAR
KALİTELİ TONER TONER DOLUMU MUADİL TONER FİYATLARI BOŞ TONER ALAN FİRMALAR YAZICI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
BOŞ TONER TONER YENİLEME UCUZ MUADİL TONER BOŞ TONER FİYATLARI TOPTAN MUADİL TONER
BİTMEYEN TONER GARANTİLİ TONER ORİJİNAL TONER FİYATLARI TONER DOLUMU NASIL YAPILIR